Дистриб’юція препаратів Санум-Кельбек в Україні

Продаж лікарських препаратів є кінцевою метою будь-якої фармацевтичної компанії. ВЕА ФАРМ не є винятком. Саме тому спектр наших послуг включає в себе дистриб’юцію препаратів SANUM-Kehlbeck в Україні.

Залежно від потреб і можливостей наших партнерів, ми формуємо необхідний набір послуг і пропонуємо найбільш оптимальні та вигідні умови. Організація продажів і дистриб’юція лікарських препаратів здійснюється повітряним, водним та наземним транспортом. Всі питання з організації дистрибуції ми беремо на себе.

Якщо у Вашої компанії або організації немає свого представництва в Україні, ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з ввезення медичних препаратів SANUM – Kehlbeck, які включають: проходження митного контролю, логістику (транспортування), зберігання на спеціалізованих складах з дотриманням температурних режимів (у т. ч. технологічно складних), подальший продаж в аптеки і лікувально-профілактичні заклади.

Співробітники компанії ВЕА ФАРМ регулярно аналізують ситуацію на ринку медичних препаратів, досліджують нові сегменти споживання, таким чином постійно збільшуючи обсяги продажів.

Ми працюємо у партнерстві тільки з перевіреними компаніями по всій Україні, що допомагає нам ефективно організовувати поширення лікарських препаратів по всій території країни. Це гарантовано дозволяє максимальній кількості пацієнтів отримати необхідні препарати SANUM.

У свою чергу, наші партнери отримують можливість розширити і поглибити свої ринки збуту і вийти на новий якісний рівень у своїй роботі.

ВЕА ФАРМ вирішує питання дистриб’юції продукції SANUM найбільш раціональним шляхом, який дозволяє оптимізувати проблему якнайшвидшої доставки товару від виробника до споживача при найменших часових і грошових затратах.