Запитання та відповіді ВЕА ФАРМ про продукцію Санум-Кельбек (SANUM-Kehlbeck)

У чому полягає механізм дії Санум-препаратів?

Основний механізм реалізації антибактеріального, протигрибкового та противірусного імунітету полягає в активації Т-кілерів і фагоцитозу, які здійснюють антитілозалежний лізис грибів і бактерій.


Чи можна зберігати Санум-продукцію при низьких температурах?

Активні інгредієнти Санум не ушкоджуються, якщо вони заморожені. Оскільки речовини мають білкові структури, в замороженому стані вони навіть зберігаються. Тим не менш, капсули і таблетки зберігати в холодильнику не варто, так як у наслідку конденсат може з’явитися навіть всередині оболонки капсули. Це збільшує ризик мікробіологічного забруднення.

Якщо препарат представлений у вигляді крапель і ампул, в цьому випадку буде мати місце ймовірність руйнування скла. Контейнери не були розроблені для заморожування. Негативні температури можуть призвести до того, що контейнер просто лопне.

Мазь в тюбиках також не сумісна з низькими температурами.

Таким чином, разове заморожування не принесе шкоди Санум-препаратам. У разі повторного заморожування і подальшого таяння, виробник не може гарантувати збереження якості продукції, в особливості таблеток і капсул.


Який спирт використовується під час виробництва Санум-продукції?

Спирт, що використовується в деяких продуктах SANUM отримано з наступної сировини: жито, пшениця, овес, кукурудза, картопля, фрукти. Дистильований спирт не містить глютен і безпечний для пацієнтів з алергією на клейковину.


Чи містять Санум-препарати лактозу (фруктозу)?

Так, препарати у вигляді таблеток, капсул і супозиторіїв містять лактозу. Всі лікарські засоби Санум виробляються без фруктози. Призначення супозиторіїв у випадках непереносимості лактози є нешкідливим, так як їх засвоєння відбувається через слизову оболонку прямої кишки.


Які неактивні інгредієнти містяться в Санум супозиторіях?

Це такі неактивні інгредієнти як моногідрат лактози і твердий жир.


Як довго можна зберігати краплі Санум після відкриття?

Термін придатності препаратів після відкриття упаковки залежить від виду використовуваного розчинника: спирт, очищена вода.

Препарати фортакель, нотакель і т. д. виготовляються на водній основі і можуть бути використані на протязі 8 тижнів після відкриття за умови вірного зберігання. Лікарські засоби на спиртовій основі можна використовувати до крайнього терміну, надрукованого на упаковці.

Листок-вкладиш кожного препарату містить детальну інформацію про умови зберігання.


З чого зроблені капсульні оболонки препаратів?

Оболонки капсул продукції Санум виготовлені виключно з гіпромелоза.