Місія, цілі та завдання ВЕА ФАРМ

Нашею головною метою є надання різнобічного сприяння медичним установам та їх персоналу у здійсненні їх високої місії – турботи про здоров’я населення. З нашого боку, ми гарантуємо оперативне забезпечення лікувальними препаратами Санум і донесення новітньої інформації в професійній сфері.

Охорона здоров’я на сьогоднішній день являє собою комплексну систему, яка об’єднує досягнення медичної науки і практики, сучасних лікарських методик, лікувального обладнання, а також унікальних інженерних рішень та якісного менеджменту.

Компанія ВЕА ФАРМ, розуміє всю складність завдань, що стоять перед українською охороною здоров’я. Тому, ми прагнемо втілювати нашу місію, додаючи свій внесок у розвиток медицини.

Сьогодні ВЕА ФАРМ – ексклюзивний дистриб’ютор на українському ринку продукції для Санум-терапії. Завдяки нашій розвиненої філіальної мережі, ми поставляємо препарати Санум-Кельбек по території всієї України.

Компанія ВЕА ФАРМ незмінно дотримується норм професійної етики і високої соціальної відповідальності.

Наші цілі:

  • орієнтація на клієнта;
  • надання впливу для отримання найкращих результатів;
  • турбота про співробітників, адже саме вони – основне джерело нашого успіху;
  • співпраця і партнерство для досягнення спільних цілей;
  • інновації та поліпшення;
  • прозорість і ясність у спілкуванні з клієнтами.

Ми завжди прагнемо до розвитку і усвідомлюємо нашу відповідальність за суспільство в цілому. Наші місія, цілі та завдання є основоположними принципами і запорукою успіху компанії ВЕА ФАРМ.