ВЕА ФАРМ продукція Санум-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) в Україні

ВЕА ФАРМ – це велика компанія, що стрімко розвивається в області постачань препаратів Санум в Україні. Наші основні види діяльності включають в себе забезпечення різних лікувальних закладів сучасними медичними препаратами, також ми не забуваємо про ведення суспільно-наукової діяльності .

ВЕА ФАРМ – ексклюзивний представник в Україні фармацевтичного підприємства Санум-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) (Німеччина), що ось вже більше 40 років працює на світовому ринку натуральних лікарських засобів; займається виробництвом препаратів щадного відновлення імунної системи людини та препаратів регулюючої терапії, що відновлюють внутрішнє середовище організму. Такі препарати повинні обов’язково застосовуватися при проведенні ізопатічної терапії. Велику групу імунотропних засобів, що випускаються німецьким фармпідприємством Санум-Кельбе , складають біопрепарати мікробного походження, так звані імунобіологічні препарати.

За допомогою Санум терапії можна вилікувати практично будь-які захворювання, включаючи хронічні. Цей тип лікування не має протипоказань, а значить може бути призначений всім, у тому числі ВІЛ-інфікованим, хворим на онкологію, дітям, літнім людям, а також людям, що страждають найрізноманітнішими захворюваннями.

Ефективність Санум-препаратів в комбінації з нормалізацією ендоекології підтверджена багаторічним успішним досвідом лікування пацієнтів, при лікуванні яких академічна медицина була безсила.

У ВЕА ФАРМ працюють фахівці з вищою освітою, доктора і фармацевти з багатим досвідом роботи у сфері охорони здоров’я, які пройшли стажування в європейських медичних компаніях і мають усі необхідні сертифікати.

Керівництво ВЕА ФАРМ ставить в основу своєї діяльності професіоналізм своїх співробітників. Займається розробкою та впровадженням в практичну охорону здоров’я нових методів біологічної терапії хронічних захворювань з використанням Санум терапії , науково-дослідною діяльністю, навчанням лікарів новим методам терапії. Здійснює співробітництво з представниками провідних клінік Німеччини, Швейцарії, Австрії. Співпрацює з лікарями Європейського союзу.

Постачання лікувальних закладів необхідними препаратами – це лише частина тієї роботи, яку наша компанія виконує для розвитку вітчизняної охорони здоров’я. Нами регулярно проводяться наукові дослідження, організація та участь у профільних виставках і конференціях, публікації наукових статей.